Kariéra

Proč k nám?

Vlastní
podnikání

Potenciál
růstu

Vysoké
příjmy

Časová
flexibilita

Unikátní
vzdělávání

Pozice > Profi poradce

Chcete vlastní dlouhodobý byznys, podporu centrály, ale nechcete budovat strukturu? Představujeme Vám ideální cestu pro profesionály v oboru, kteří se starají především o bonitní klienty.

Poradci poskytují i nadstandardní služby, jako je osobní správa investičních portfolií.

Cílem každého Profi poradce je, aby všichni klienti byli servisováni a tím byl udržen pravidelný kontakt klienta a jeho finančního poradce.

Očekáváme:

  • komunikační dovednosti
  • cílevědomost a samostatnost
  • chuť dále se vzdělávat, pracovat na sobě a rozvíjet se
  • smysl pro zodpovědnost
  • minimálně středoškolské vzdělání

Nabízíme:

  • podporu při budování poboček, kanceláří a klientských center
  • vzdělávací systém zaměřený na znalosti financí i osobnostní dovednosti
  • zaměstnanecké benefity, i když podnikáte
  • nadprůměrné ohodnocení práce na základě výkonu
  • časovou flexibilitu - jste pánem svého času

Pokud Vás zaujala pozice profi poradce vyplňte kontaktní formulář vpravo. Ozveme se vám obratem a pozveme vás na osobní pohovor.

Odesláním souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zajištění komunikace se společností Union Finance s.r.o.
- Další informace k ochraně osobních údajů a tomuto souhlasu naleznete zde.

Manažer rozvoje sítě/ majitel finančního centra

Očekáváme:

  • silnou osobnost
  • odborníka v oboru financí
  • kvalitního team leadera pro své spolupracovníky
  • ukončené středoškolské vzdělání

Náplň práce:

Předávání vlastních dovedností, školení spolupracovníků, budování nových kanceláří a organizace vzdělávacích aktivit pro tým.

Jako manažer máte po splnění podmínek nárok na ročně vyplácené management money, tedy podíl na zisku společnosti.

Nabízíme:

  • časovou flexibilitu – jste pánem svého času
  • možnost podílet se na řízení společnosti

Pokud Vás zaujala pozice Manažera vyplňte kontaktní formulář vpravo. Ozveme se vám obratem a pozveme vás na osobní pohovor.