O firmě

 

O nás

Společnost Union Finance s.r.o. vznikla za účelem revoluce v oboru finančního poradenství. Jsme mladý, dynamický a zkušený tým bankovních poradců, pojišťovacích makléřů a investičních specialistů. Každý v naší firmě se specializuje na jinou oblast, což nám umožňuje být skutečnými profesionáli. Pracujeme nezávisle a soustředíme se na to, aby naše služby měly pro klienty tu nejvyšší možnou hodnotu.

 

NAŠE VIZE

Naše přidaná hodnota je unikátní služba, která klientům přináší výrazné úspory v jejich rozpočtech, stará se o ochranu příjmu, majetku a jejich úspor. S našimi klienty řešíme dosahování jejich životních cílů a přípravu na důstojnou penzi. Toto vše umíme zajistit díky spolupráci s těmi nejlepšími partnery. Právě hledání nových příležitostí a inovace stávajících služeb je náš strategický cíl.

 

Informace o firmě

IČ: 06135757

Sídlo: Primátorská 65, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích, spisová značka C 26302

ID datové schránky: vxgjhgz

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Union Finance s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,

  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,

  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Hledáte-li kontakt na konkrétní osobu, nahlédněte, prosím, pod záložku Kontakty.